Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


nakole:2009

Závody 2009


penivaduva.jpg

Za pěnivou důvou

11. 7. 2009

Tentokrát to byl Marek, kdo nás upozornil na reginální závůdek s podivným jménem Za pěnivou důvou. Rádi jsme přijali, po Gardě a~během probíhající Tour jsme měli docela silný absťák po silničním rajdu.


Sněžnický stratég

15. 8. 2009

Pěkný závůdek, na který mě vytáhnul Viktor, abych nějak přiměřeně vyplnil mezeru mezi WEM a Doksymanem. Cílem hry bylo nasbírat návštěvou kontrol co nejvíce bodů, přičemž kontroly jsou různě bodovány a body se dotyčný dozví až po startu, takže sice v předstihu může zírat do mapy a vést chytré řeči


WEM

Waldviertel Eisenman

8. 8. 2009

Unášen proudem nápadů a nabídek jsem podlehl Gooodovi a jeho záměru vydat se do Litschau na tamní triatlon Waldviertel Eisenman, pořádaný letos již popáté. V triatlonové komunitě má pověst relativně těžkého, především kvůli nezanedbatelnému převýšení, které je třeba zdolat v cyklistické části. I tak jsem si ho ale pro sebe vybral jako seznamovací s distancí 1/2 ironmana.


drevniky.jpg

MČR Tandemů - silnice

21. 6. 2009

Sobota nám netradičně vyšla volná, takže jsme jako na trní netrpělivě očekávali neděli. Na tu připadlo silniční klání u~obce Drevníky, jehož součástí bylo MČR tandemů tělesně postižených, kterého se ovšem mohly zúčastnit posádky nepostižené a~to bylo něco pro nás...


XTERRA Praha Hostivař

13. 6. 2009

Trochu deštíku v týdnu a~sluníčko přes víkend. Opět další reportík, co začíná jako od pana Slunce v duši 8-) Co se dá dělat, počasí určuje, jak to dopadne, resp. zda to bude sichr maso, nebo zda to zůstane otevřené…


Big Race

7. 6. 2009

„Jednou si dole jednou nahoře“, dalo by se říci. Loni pěkný závod nám letos ukázal, že i~když se člověk postaví smůle, ona mu to nakonec vrátí. Ale ani tak není čeho litovat, závod je to jistě zajímavý a~když to půjde, nebude těžké se vrátit 8-)


1/2 ironman Czechman triatlon

6. 6. 2009

Sobota, první ze superzávodního víkendu, byla ve znamení Czechman 1/2 ironman triatlonu. Tam jsem se vydal jako člen štafetky Mixed Flowers, přičemž jsem měl na starosti uplavání 1,9~km, Daf si vzal na svá bedra 90~km na kole a necelých 21~km běhu jsem hodili na světlovlasou laňku Olgu. Kromě nás a~několika stovek dalších účastníků se na startu (individuálního závodu) vyskytoval i~Luckyn s~Gooodem, takže sranda byla dobře zajištěna 8-)


Závod ve vyměňování zadních kol

XTERRA Žluté lázně

23. 5. 2009

Původně plánované ultrahorké počasí nás ráno trochu napínalo a schovávalo se do ledové vody a za mraky na jinak modré obloze. Stejně jsme si ale závůdek v Žlutých lázních dali.


pdk.jpg

Přes dva kopce

4. 4. 2009

Letos se nám podařilo si naplánovat začátek jara tak, že jsme zvládli zařadit závod Přes dva kopce jako otvírák sezóny. Naložili jsem si do auta Lípu, stejně jako my se byla letos rozehřát na Malorce a~vyrazili.

nakole/2009.txt · Poslední úprava: d/m/Y H:i autor: admin