Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


nakole:vyjizdka_090314

2 jarní novinky

14. 3. 2009

Květa odhalila, že se blíží první skutečně jarní víkend, letos o~dobrý týden dříve před kalendářním jarem, a~proto jsme toho využili, osekali z~kola bahno ještě z~Fernet Cupu a~vyrazili na vyjížďku. Už bylo na čase, Malorka za rohem a~nám se v~deníčku krčilo pouze necelých 40~km s~Jirkou z~před měsíce.

Na test před Malorkou jsme s~sebou vzali dvě novinky. Navigaci, kterou jsme si před pár měsíci pořídili (ostrý test prodělala na sněžnicích). Natlačil jsem ji s~pomocí Sigma T-Bone1) pod moje sedlo, takže si teď Katka může dopřávat rozptýlení v~podobě záplavy čísel a~pohybující se mapy.

Druhá novinka jsou dresy BATS Kralupy, o~které jsem rozšířili naši teamovou příslušnost. V~letošním roce bychom rádi rozdělili naše účasti rovnoměrně mezi SP Kolo a~právě BATS.

Samotná vyjížďka, na kterou se kromě nás vydal ještě Marry, Květa, Bulda a~Eva byla jako obvykle super. Žádné zbytečné zastávky, jen jedna osvědčená občerstvovačka v~Mělníku, přijatelné tempo a pěkné počasí. Žádný hic, ale hlavně, že bylo sucho. Jen se to trochu protáhlo, hned z~fleku hodit 116~km, no, jak říká Květa: „Ty jarní kilomtery vždycky trochu bolí…“, na což ja dodávám „Jezdíme pro radost!“ 8-)

Fotky

1) Třeba na bikestore
nakole/vyjizdka_090314.txt · Poslední úprava: d/m/Y H:i autor: admin