Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


nakole:vyjizdky:1006_ustek_doksy

p1020647.jpg

Kralupy, Úštěk, Dubá

12. 6. 2010

Konečně se podařilo časově protnout Dafikův výlet a náš volný víkend. Připojili jsme se tedy k Davidovi, Marrymu a TG na 150kilometrovou túru kolem Řípu, přes Roudnici a dál až do Úštěka, Tuhaně, Dubé, Doks a přes Mělník a Štěpána zpět.

Počasí bylo vyloženě letní, konečně. Slunce na plnou pecku, vítr sotva znatelný, takže paráda. Pěkně se to zkraje rozjelo, jedno čúrání a jinak žádné pauzy, přesně, jak to máme rádi. Po čase se to začalo trošku stoupat a jít do lehčích převodů, ale ne moc, opět tak akorát. Oběd padnul v Dubé, kde jsme si po čase zase užili s Černým Hrochem pozornosti „obyčejných“ cykloturistů, pro mě úplná nirvána 8-) Jedno dvoukolo a tolik radosti!

Po svíčkové (TG & Marry) to trošinku ztratilo tah na kopec, ale jen slabě, nic, co by stálo za řeč (jen jsem to sem musel napsat ;-)). Další výživová pauza pak byla na Mělníku. Tam jsme v cukrárně pro změnu navázali kontakt s děvčinou na koloběžce s přívěsným vozíkem! Divoký, prý už měla v nohách 40~km, tak se jí David pokusil poslat do Kralup přes prolézačku přes vodu, ale pak jsme mu prozradili, že má slečna vozík a raději jsme ji poslali po silnici.

No a to bylo z našich dobrodružství skoro vše. Na hlavní z Mělníka na Štěpána nás ještě nějaký neukojený blb trošku odtlačil na kraj, ale pak už to bylo ok, svižný závěr a po 150~km/7 hoďkách jsme zase zpět. Pěkná trasa, pěkná cesta, pěkný výlet.

Trasa na Everytrail

Pro profil přejděte přímo na EveryTrail


nakole/vyjizdky/1006_ustek_doksy.txt · Poslední úprava: d/m/Y H:i autor: kacka