Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


nakole:wtb_night_2007

WTB Night

1. 9. 2007

Jak je vtipně podotknuto v~jiné zprávě o~akci, ve zlomové datum 1.~9. jsme se kromě závodu v Řeži také vydali na perfektní akci WTB Night. Za nápadem stál Michal, který na BF rozjel debatu o~noční vyjížďce přibližně po trase WTB (Winter TransBrdy). Idea se velmi ujala a~nakonec se sešlo asi 30 jezdců, včetně našeho tandemu.

Hned na startu jsme kvůli probíhajícímu potlachu mírně upravili trasu a~vzali to přes Řevnice. Michala, který se uvolil jet poslední jako sběrač, jsme ztratili dřív, než jsme do nich dojeli. Po chvíli čekání jsme zamířili naslepo do kopců, kde jsme po určitém bloudění chytli stopu i~Michala s~opozdilci, a~pokračovali víceméně dle plánu. Kačce nebylo úplně dobře, takže jsme se trochu vlekli, ale alespoň zbyl prostor na kecání s~Michalem. Na Stožci jsme se se zbytkem pelotonu rozloučili a~sjeli po silinici zpět do Let (ostatní to valili dál lesem). V Letech jsme se postupně začali sjíždět kolem půlnoci, všichni naprosto nadšení z~ostrého tempa závěrečné části.

Naprosto super akce, pro někoho úplně první vyjížďka v~noci v~terénu, pro nás první vyjížďka s~BF. Už se těšíme na další podobnou bajkovinu.

Vše si můžete připomenout videem, které je jak na YouTube, tak rovnou v~AVI (cca.~73M), fotkami a~mapkou (s~myším zvětšovadlem, stačí najet na mapu).

tjpzoom picture title

nakole/wtb_night_2007.txt · Poslední úprava: d/m/Y H:i autor: admin