Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


turistika:krusne2010_1

p1010596.jpg

Krušnohorský double

13. + 14. 2. 2010

Pod Markovým vedením jsem se začal učit jezdit na běžky do Krušných hor. Cesta není tak snadná jako do dosud mnou velmi oblíbených Jizerek, ale není o moc delší a cíl stojí také za to.

Je pravda, že mi cesta stále činila určité problémy, zvláště udržet směr na Teplice v místech, kde končí dálnice a kde je třeba jet jen po oranžových šipkách - což znamenalo dávat při cestě pozor a to mi nejde 8-) Na Bouřňák (přesněji Nové město) jsme ale nakonec vždy dorazili.

V sobotu jsme naložili rakev na střechu a pod střechu Květu, Lípu, Viktora a Marka, Šnekouš uz byl zimní zimy syt, takže se svého místa dobrovolně vzdal. V neděli pak Lípu nahradil Standa z Kladna.

Trasa byla v obou dnech podobná, v sobotu jsme dali směr Dlouhá Louka, oběhli kolo kolem Flájů, já s Lípou ještě přes rozhlednu na Vlčí hoře. Za rozhlednou jsme společně zapadli do hospůdky a pak hurá zpět k autu. V neděli jsme velmi ambiciozně u Flájů zahnuli směr Klíny a dali jsme to po skupinkách až k nim, nebo téměř k nim.

Oba dny tedy super a i přes mírně hůře upravené tratě, rozhodně ve srovnání s Jizerskými horami, dobré svezení. Mrkněte na fotky a na nedělní trasu:

Fotky

Trasa neděle

Přejít přímo na EveryTrail


turistika/krusne2010_1.txt · Poslední úprava: d/m/Y H:i autor: kacka